contact-banner-image

Vodoinstalace

Provádíme výstavbu venkovních rozvodů vody a domovních přípojek s napojením na hlavní řád. Instalujeme rozvody vody v novostavbách i starších domech, jak v rodinných domech, tak v průmyslových objektech. Provádíme výměny stupaček v panelových domech. Provedeme kompletní rekonstrukce koupelen včetně dodávky materiálu. Zajistíme instalaci vnitřních i venkovních rozvodů kanalizace, dodáme a nainstalujeme plastové jímky na splašky. Zajistíme rovněž provedení zemních prací. Provádíme rovněž tlakové zkoušky rozvodů vody. Na uvedené práce používáme tyto materiály: plast, měď a pozink.

Topení

Instalujeme rozvody ústředního topení v rodinných domech, bytech a průmyslových objektech. Dodáváme a instalujeme radiátory a podlahová topení. Jsme také schopni zajistit dodávku a instalaci krbových kamen. Dodáváme a instalujeme kotle na tuhá paliva i zemní plyn. Na uvedené práce používáme tyto materiály: plast, měď a železo.

Plynoinstlace

Naše firma zajišťuje výstavbu rozvodů plynu (zemní plyn i propan-butan), včetně vyhotovení projektu, dodávky materiálu a konečné revize. Dodáváme a instalujeme také plynové spotřebiče (kotle, sporáky). Provádíme rovněž revize plynových zařízení. Provádíme výstavbu venkovních přípojek plynu (z plastových trubek) včetně všech souvisejících zemních prací. Provádíme také montáž plynových kotelen do 50 kW i nad 50 kW. Zajistíme rovněž výstavbu středotlakých přípojek plynu. Na uvedené práce používáme tyto materiály: plast, měď a železo

Kanalizace

V každém domě nebo objektu je vedle vodoinstalace důležitá i dobře a kvalitně navržená a provedená kanalizace. Tato kanalizace musí splňovat důležité parametry: musí bezpečně odvádět všechny odpadní vody z objektu, musí být hygienicky nezávadná.

Solární panely

Nabízíme dodávku a kompletní instalaci slunečních panelů (kolektorů). Naše firma se rovněž kvalifikovala a byla zařazena do Seznamu odborných dodavatelů projektu Zelená úsporám.

Kotlíkové dotace

Provádíme kotlíkové dotace na kotle na pevná paliva, kondenzační kotle, kotle na biomasu a tepelné čerpadla.

Revize

Provádíme revize a kontroly kotlů na pevná paliva - zn. Viadrus, Opop, Rojek, Dakon dle zákona č.201/2012 Sb o ochraně ovzduší.

Manufacture-image
Vytápění - dodávky na klíč
CNC-image
Podlahové topení
Chemical-image
Ústřední topení
Energy-image
Kotle na tuhá paliva
Oil-image
Plynové kotle
Material-image
Plynoistalace
Material-image
Vodoinstalace
Material-image
Kanalizace
Material-image
Solární panely